Krista Boya ve yapı Kimyasalları Ltd. Şti., yapı kimyasalları ve su izolasyonu sektöründe yıllardır Fransa’da edindiği tecrübesiyle 1996 dan beri İstanbul’daki tesislerinde üretim yapmaktadır.

2004 yılından itibaren su bazlı boya üretimi de yapmakta olan şirketimiz yapı kimyasalları yanında ürettiği iç ve dış cephe boyalar için kurmuş olduğu kalite kontrol ve AR-GE laboratuarıyla son teknolojik gelişmeleri takip ederek bunları ürünleriyle size ulaştırmaya devam etmektedir.

Dünyada gelişen inşaat ve boya teknolojileri, firmamız tarafından sizler için takip edilmekte, AR-GE ve kalite kontrol laboratuarımızda; ürünlerimiz devamlı olarak geliştirilip, test edilmektedir. Amacımız; çevreye ve doğaya zarar vermeden ürünlerimizi size sunmaktır.

Krista Boya ve yapı Kimyasalları Ltd Şti. olarak Avrupa ve dünya standartları takip edilmekle birlikte Türkiye’de de İ.T.Ü. ve TSE ile devamlı temas halinde çalışılmaktadır. Ürün kalitesinin; insanların hayatı ve yapıların ömrüyle bağlantılı olduğunun bilinciyle çalışmaktayız.